
Жінок з п’яти полтавських громад запрошують на програму валідації бізнес-моделі та 4-денний інтенсивний тренінг.
Взяти участь у програмі та отримати старт і фінансування для власного бізнесу можуть жінки з Полтави, Козельщинської, Білицької, Шишацької та Глобинської громад.
Програма валідації бізнес-моделі проєкту Крила — це насичений 4-денний тренінг для жінок-підприємниць, які знаходяться на шляху створення ефективного бізнесу. До участі запрошуються команди жінок з 2-х осіб, які мають принаймні розроблену бізнес-модель або вже працюючий бізнес, що потребує вдосконалення. Програма тренінгу пропонує перевірити вашу бізнес-модель на міцність, а також опрацювати підходи до визначення архетипу вашого клієнта, створити прототип товару або послуги і протестувати його, сформувати унікальну торговельну пропозицію, дізнатися про основи стратегічного маркетингу і можливості для залучення капіталу, опрацювати фінансову модель та презентацію вашого бізнесу. Також під час програми у вас буде можливість поспілкуватися з успішними підприємцями та отримати поради від кількох фахових менторів.
Проєкт Крила (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) впроваджується організацією Пакт за підтримки Уряду Канади. Мета проєкту – посилити економічну безпеку і покращити економічне благополуччя сільських жінок та жінок з уразливих груп. Створений для того, щоб жінки вірили у свої сили, мали достатньо знань і навичок, знаходилися в дружньому середовищі, яке сприяло би зміцненню їхнього потенціалу, та були працевлаштованими або залученими до підприємницької діяльності.
Робота на тренінгу передбачає активну участь протягом усіх 4-х днів, а також виконання домашніх завдань до, під час, та після завершення програми. Окрім цього, учасниці тренінгу будуть презентувати свої бізнес ідеї перед відбірковою комісією після завершення тренінгу. До складу відбіркової комісії увійдуть представники Пакту, міжнародних та національних фондів та організацій, бізнес-організацій. Учасниці можуть отримати стартовий капітал на конкурсній основі у вигляді закупівлі обладнання та/або матеріалів. Рішення про фінансування буде прийматися національною відбірковою комісією.
Відбір учасниць тренінгу проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію транспортних витрат учасниць (у межах вартості квитка на потяг (купе) або автобуса від місця проживання до місця проведення тренінгу).
Заявки приймають до 4 березня, участь безкоштовна, потрібно заповнити форму реєстрації.
Автор: Анна Сидоренко