
Якщо маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас.
Благодійна організація «Світло надії» оголосила конкурс міні-грантів «Сміливі». Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд «Повір у себе», благодійна організація «Світло надії».
Учасниками проєкту можуть стати:
- безробітні, жінки та чоловіки віком від 20-55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації, у Полтавській, Вінницькій та Хмельницькій областях (перелік територіальних громад, які беруть участь у проєкті);
- мікропідприємці, жінки та чоловіки віком від 20-55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше, 3 міс., до оголошення конкурсу, мають зареєстрований ФОП, ТОВ), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні, території. Полтавська, Вінницька та Хмельницька області (перелік територіальних громад, які беруть участь у проєкті).
На учасників очікує експрес-навчання щодо підприємницької діяльності у воєнний час, підготовка бізнес-планів та робота з інвесторами. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримають гранти, на які зможуть придбати необхідне обладнання.
Грант можна отримати за однією з двох категорій – «Самозайнятість» або «Мікропідприємництво».
Грантова програма за категорією «Самозайнятість» орієнтована на безробітних жінок та чоловіків віком від 20-55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації. Перевага надаватиметься учасникам, що належать до категорій: внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, люди з інвалідністю, жінки, що постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства. Сума гранту для категорії «Самозайнятість» – до 30 000 грн.
Грантова програма за категорією «Мікропідприємництво» орієнтована на жінок та чоловіків віком від 20-55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстрований ФОП, ТОВ), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні території. Пріоритет участі надаватиметься мікропідприємствам (ФОП, ТОВ), що мають на меті, в рамках конкурсу, створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення, зокрема для: внутрішньо переміщених осіб, родин військовослужбовців, людей з інвалідністю, жінок, що постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства. Сума гранту для категорії «Мікропідприємництво» – до 80 000 грн.
Заявки на участь у грантовій програмі необхідно подати до 18.00 8 листопада, заповнивши анкету.
Авторка: Анна Сидоренко