Site icon Фундамент

Популярного виробника молочних продуктів звинуватили у грінвошингу: як коментують у фірмі

Популярного українського виробника молочних продуктів «Галичина» звинувачували у грінвошингу – у використанні екологічних слоганів на пакуванні своєї продукції з білого непрозорого пластику PET, який практично не піддається переробленню. Про це у своєму блозі на нашому сайті писав Сергій Антоненко, представник партії, яка займається екологічними питаннями. Також про це писали всеукраїнські екологічні видання.

Термін «грінвошинг» означає форму маркетингу, в якій зроблено акцент на екологічність товару. Найчастіше його використовують виробники для створення eco-friendly іміджу бренду.

«Галичина» відреагувала на інформацію про пакування продукції фірми. Подаємо позицію підприємства:

– Ми усвідомлюємо та визнаємо проблему використання пластику у галузі.
Екологічна політика – пріоритетний напрям роботи молочної компанії «Галичина». Ми розуміємо масштаби проблеми галузі і саме тому підтримуємо екологічні ініціативи громадських організацій та активістів, маркуємо своє упакування, закликаємо сортувати сміття та здавати пластик на переробку. Працюємо над шляхами вирішення та будемо раді замінити упаковку на екологічнішу альтернативу, коли така буде. Таку, у якій якість молочної продукції не буде втрачатися та дозволить нам залишити доступну для українців вартість. На жаль, не все відбувається так швидко, як ми б того хотіли. Є вимоги щодо зберігання якості продукції, є запит покупця на невисоку вартість та інші питання, які наразі потребують часу. Наша компанія постійно підтримує просвітницькі заходи та інвестує у екоорієнтовані події, які формують культуру сортування та свідомого споживання.
До прикладу, цього року вкотре були партнерами екологічного хакатону – Plastic Challenge Hackathon, що відбувався у Сумах.
Як спеціальний партнер заходу, компанія вручила грошову нагороду на розвиток екологічного проекту команді FoodWastePack. Ми підтримуємо ініціативи молодих науковців наблизитися до інноваційних екологічних рішень та сподіваємось, що найближчим часом такі будуть, – таку реакцію отримали від «Галичини».

Автор: Надія Кучер

Поділіться новиною:
Exit mobile version