Site icon Фундамент

У Полтаві заявили про роздачу гуманітарки від міжнародної організації з фото депутата міськради

Депутату Полтавської міської ради Денису Поліщуку закидають піар на роздачі гуманітарної допомоги. Інший депутат міськради Едуард Волков опублікував фото, на яких, як він стверджує, на коробках наклеєні листівки з фото Поліщука.

Скріншот – Фейсбук Едуарда Волкова

– Гуманітарна допомога від ICRC (Міжнародного Комітету Червоного Хреста) роздавалася з листівками від депутата Поліщука, – написав Волков.

На фото, які опублікував Волков, дійсно є фото чоловіка, схожого на Дениса Поліщука. Утім, фото нечітке, тому стверджувати чи дійсно на листівці Поліщук та що саме на ній написано, важко.

Ми звернулися за коментарями до Дениса Поліщука. Він надав фото з роздачі гуманітарної допомоги переселенцям, які зараз мешкають в мікрорайоні Левада в Полтаві. За його версією, на коробках листівок не було:

– Мабуть, людям подобається більше хайп, аніж добрі справи. Ми постійно роздаємо гуманітарну допомогу. Можу надіслати фото, де коробки роздавали і не було ніде нічого. Якщо там і була якась фотографія, я подивився, то якийсь календарик. Я особисто не роздавав себе, не поширював листівки. В роздавав коробки з гуманітарною допомогою лише у мікрорайоні Левада. Тим переселенцям, які проживають зараз у людей на квартирі, – сказав у коментарі «Фундаменту» Денис Поліщук.

Разом з тим від Дениса Поліщука не прозвучало абсолютного заперечення щодо його зображення на коробках з гуманітаркою. Причому немає фото, на якому б він персонально вручав коробку з листівкою зі своїм зображенням.

– То не я роздавав календарики, не знаю, може, хтось якісь календарики й роздавав. Та особисто я ніяких календарів зі своїм зображенням не роздавав. На коробках була інформація про склад вмісту, що там рис, мука, олія, цукор. Жодних агітаційних матеріалів не роздаю, – сказав Денис Поліщук.

Окрім цього випадку, у мережі є інформація з подякою ще одному депутату – Максиму Мальку, депутату Подільської районної у місті Полтаві ради.

Скріншот – Фейсбук

До слова, обидва депутати – від промерської партії «За майбутнє». А на коробках, які вони роздавали, був однаковий напис – ICRC, що означає Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

Автор: Надія Кучер

До теми: У Полтаві влада планує витратити мільйон на свій піар: як саме

Exit mobile version