Site icon Фундамент

У Полтаві оголосили конкурс на посаду керівника пресслужби міськради

Фото - wikipedia.org

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади – начальник відділу – керівник прес-служби. Про це повідомляється на сайті Полтавської міської ради.

Як зазначено на сайті міськради, до участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років, досконале володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері. 

До заяви про участь у конкурсі додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), біографічна довідка, дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови, копія паспорта, копія військового квитка (при наявності) з відміткою військомату про взяття на облік, копія трудової книжки.

Бланки документів (форма П-2 ДС, біографічна довідка, зразок заяви) та перелік питань до іспиту можна отримати в зоні обслуговування замовників Полтавської міської ради. Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. За додатковою інформацією звертатися до управління з питань персоналу та організаційної роботи.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Нагадаємо, керівник пресслужби Полтавської міської ради Олександр Дедюхін після завершення службової перевірки щодо нього звільнився з займаної посади за угодою сторін. Зараз він займає посаду головного спеціаліста відділу пресслужби міськради.

Олександр Дедюхін – депутат Полтавської міськради від партії “Європейська солідарність”, протоієрей Православної церкви України та настоятель Свято-Миколаївського храму. Він очолив пресслужбу міськради у червні цього року.

13 червня відбулася його перша пресконференція на посаді керівника пресслужби Полтавської міськради. Він пообіцяв сприяти публікації проєктів рішень міської ради, включно з додатками; відновити онлайн-трансляції засідань; технічно полегшити роботу операторам у сесійній залі; налагодити оперативну комунікацію з керівниками департаментів, підпорядкованих міській раді; бути на зв’язку з журналістами 24/7 та відповідати на запитання навіть у неробочий час (продиктував журналістам номер свого телефону). 

1 серпня полтавські журналісти звернулися до влади зі зверненням, у якому попросили провести службову перевірку діяльності Олександра Дедюхіна щодо порушення законів, які регламентують роботу журналістів та забезпечують право на інформацію. Листа підписали 11 журналістів та головних редакторів полтавських медіа.

7 серпня в.о міського голови Полтави та секретарка міськради Катерина Ямщикова доручили провести службову перевірку діяльності начальника відділу – керівника пресслужби міськради Олександра Дедюхіна щодо порушення законів, які регламентують роботу журналістів та забезпечують право на інформацію.

Текст: Надія Кучер

Exit mobile version