Site icon Фундамент

На фронті тричі лунали постріли, один український військовослужбовець поранений

Упродовж минулої доби, 3 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню. Про це повідомляє пресслужба ООС.

У бік СВІТЛОДАРСЬКА окупанти відкривали вогонь з автоматичних та протитанкових гранатометів.

В напрямку ЛЕБЕДИНСЬКОГО противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї.
Поблизу ШУМІВ російські найманці здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів.

Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – важкий.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Станом на 7 годину ранку, 4 січня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.
Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Автор: Анна Сидоренко

Exit mobile version