
Фото з сайту poltava.to
У Полтаві днями відбулася зустріч обласної влади з організаторами Сорочинського ярмарку. Конкретну причину раптової цікавості влади до ярмарку не повідомляють, але озвучили натяки на можливе його відновлення. Про це відомо з сайту Полтавської ОВА.
Як повідомляється, Т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимир Когут зустрівся з організаторами Національного Сорочинського ярмарку. До заходу долучилися депутати різних рівнів, бізнес, команда ярмарку. Головне питання, як вказали на сайті ОВА, – необхідність відновлення ярмарку національного рівня.
– Обговорили можливість його проведення. Звісно, в умовах війни проведення заходу неможливе, адже в першу чергу це питання безпеки. Проте, як тільки безпекова ситуація це дозволить, ярмарок зможе знову відбутися, – зазначив Володимир Когут.
Нагадаємо, з 2020 року захід не проводився через пандемію, згодом через повномасштабну війну, але, як бачимо, організатори готуються повернути його одразу після завершення війни.
Текст: Анна Сидоренко



